НОВИНИ

06.12.2013 | Медведєв пояснив, чому влада України призупинила підписання Угоди з ЄС
Джерело - УНІАН

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Дмитро Медведєв сказав в інтерв'ю російським телеканалам, відповідаючи на запитання, яку ціну готова заплатити РФ, щоб не допустити європейської інтеграції України.

«Ми сказали нашим партнерам – ви повинні прорахувати, що відбуватиметься. Вони прорахували й зрозуміли, що зараз вони до цього не готові, тому ухвалили рішення відкласти підписання відповідного документа. Це їхня внутрішня справа. Ми просто звертали увагу на проблеми», - сказав Медведєв.

Він переконаний, що це рішення ухвалено відповідно до Конституції України та нічого не порушувало, оскільки Президент і прем'єр-міністр України мають право ухвалювати рішення, в яких об'єднаннях повинна перебувати країна.

Медведєв підкреслив, що рішення про те, де бути Україні й що їй робити, повинна приймати сама України, її народ та її керівництво.

«Це їхні прерогативи, їхні повноваження, хай вони з цим самі й розбираються», - сказав Медведєв.

При цьому він підкреслив, що РФ небайдужі події в Україні, оскільки це дуже близька їй країна важливий торгово-економічний партнер.

«У нас немає ніяких протипоказань проти інтеграції України з ким би там не було. Це їхня справа. Але вони повинні все підрахувати, у що це виллється. У що виллється асоціація з ЄС, у що виллється рішення приєднатися до Митного союзу. Це має бути прораховане рішення», - додав Медведєв.

На його думку, керівництво України якраз цим і стурбоване.

«Вони довго йшли до того, щоб створити зону вільної торгівлі й окремий договір про асоційоване членство з ЄС. Ми їм говорили, що, будь ласка, ухвалюйте рішення, але в цьому випадку у вас будуть проблеми з регулюванням країни, вам буде потрібна велика кількість грошей, щоб таке регулювання ввести. Крім того, ні Росія, ні Казахстан, ні Білорусь не можуть залишатися байдужими до того, що ви


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект