НОВИНИ

05.12.2013 | Генсек НАТО закликав Грузію і РФ "не протягувати колючий дріт"
Джерело - Кореспондент



У рамках міністеріалу, який триває в Брюсселі, у штаб-квартирі альянсу 4 грудня відбуделося засідання комісії НАТО-Грузія на рівні міністрів закордонних справ. На засіданні були розглянуті поточні демократичні процеси в Грузії і питання євроатлантичної інтеграції країни.

"Відносини між Грузією і Росією залишаються колишніми. Наша позиція незмінна: ми вимагаємо поваги територіальної цілісності та суверенітету Грузії. Ми проти всяких розділових ліній. Зараз час не поділу, а відновлення мостів. Замість протягування колючих дротів треба думати про відновлення діалогу", - цитує Расмуссена агентство Новости-Грузия.

Минулого тижня влада Грузії повідомила про відновлення Південною Осетією встановлення загороджень з колючим дротом уздовж кордону з Грузією, який в Тбілісі досі називають адміністративним.

Протяжність кордону Південної Осетії з Грузією становить близько 350 кілометрів. Відповідно до міждержавної угоди, підписаної президентами Росії і Південної Осетії 30 квітня 2009 року, Цхінвал делегує російській стороні повноваження щодо охорони держкордону - доти, поки в Південній Осетії не з'явиться власна прикордонна служба.

Цхінвал вже не раз заявляв, що через відмову влади Грузії брати участь у спільній роботі з делімітації та демаркації лінії кордону Південна Осетія здійснює ці роботи в односторонньому порядку.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект