НОВИНИ

26.11.2013 | В Брюсселі відбулося чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО у форматі ключової групи
Джерело - Сайт Міністерства оборони України



22 листопада у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи у форматі ключової групи. Захід проходив під головуванням керівника управління Департаменту політичних справ та політики безпеки Міжнародного секретаріату НАТО Ярослава Сконєчки.

Делегацію Міністерства оборони України, що складалася з представників системи вітчизняної військової освіти, очолював директор Департаменту військової освіти та науки Міноборони генерал-майор Ігор Толок.

У ході засідання розглянуто питання реформування системи військової освіти в Україні та відповідної підтримки з боку Альянсу.

У своєму виступі глава української делегації ознайомив учасників заходу з станом та перспективами розвитку військової освіти в Україні, у тому числі структурою системи військової освіти, основними заходами з її реформування з урахуванням положень Державної комплексної програми реформування та розвитку Збройних Сил України до 2017 року, станом реалізації Дорожньої карти співробітництва України з НАТО з удосконалення військової освіти на 2013 – 2016 роки, а також напрямами можливої допомоги з боку Альянсу.

– Ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з НАТО і впевнені, що ця співпраця сприятиме досягненню цілей, визначених у Програмі реформування військової освіти на період до 2017 року у Збройних Силах України, – зазначив генерал-майор Ігор Толок.

У свою чергу, начальник Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук поінформував присутніх про роль та місце згаданого навчального закладу в системі підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України, структуру Академії, її основні завдання та функції. Окремо було зазначено про розвиток спроможностей Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що знаходиться у підпорядкуванні Академії, та шляхи подальшого розвитку співробітництва з військовими структурами НАТО і країнами-членами Альянсу на багатосторонній та двосторонній основі.

Учасники засідання, яке проходило у дружній та конструктивній атмосфері, підтримали рішення продовжувати надавати допомогу нашій державі у реалізації її амбітних планів щодо реформування та розвитку Збройних Сил.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект