НОВИНИ

17.11.2013 | Корвет "Тернопіль" повернувся у Севастополь після участі в операції НАТО
Джерело - УКРІНФОРМ

У Севастополь повернувся протичовновий корвет "Тернопіль", який впродовж шести тижнів брав участь в антитерористичних навчаннях НАТО у Середземному морі.


"Мета операцій - запобігання незаконному перевезенню зброї, наркотиків і попередження терористичних атак і торгівлі людьми. Українські моряки обстежували суховантажі і оглядали підозрілі кораблі", - зазначається у публікації.

На шляху в Севастополь судно потрапило в шторм. Олексій Доскато, командир походу: "Після проходу протоки Босфор корабель потрапив у п'ятибальний шторм, але завдяки підготовці матеріальної частини і умілим діям особового складу цей іспит ми пройшли успішно".

Раніше керівник прес-центру ВМС України Олег Чубук повідомив Укрінформу, що корвет "Тернопіль" під час походу виконав усі поставлені перед ним завдання у рамках антитерористичної операції НАТО "Активні зусилля".

Під час патрулювання екіпаж корабля здійснив практичні дії з моніторингу цивільного судноплавства. Знаходячись в оперативному підпорядкуванні НАТО, корвет під час патрулювання опитав більш як 75 надводних кораблів, відвідав базу Суду (Кріт, Греція) і Акзас - Карагач (Туреччина).

Протичовновий корвет "Тернопіль" був першим кораблем українського флоту, який у 2007 році приєднався до операції "Активні зусилля ". Окрім "Тернополя", в цій операції свого часу також брали участь фрегат "Гетьман Сагайдачний" і корвет "Луцьк".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект