НОВИНИ

13.09.2013 | Азійсько-Тихоокеанський регіон має величезні запаси сланцевого газу - Standard & Poor’
Джерело - Українська енергетика



Комерційний видобуток сланцевого газу чи нафти може все ще бути на відстані певного часу, проте Азійсько-Тихоокеанський регіон знаходиться на велетенських покладах сланцевого газу і попит може запалити зростання в майбутньому йдеться в повідомленні Standard & Poor’s Rating Services.


Цитуючи Адміністрацію енергетичної інформації США, звіт вказує на те, що регіон знаходиться на другому за розмірами у світі місці за запасами сланцевого газу, а сам Китай володіє найбільшою їх часткою. Проте технологічне ноу-хау та непроста місцевість створюють перешкоди до розробки цього ресурсу в близькому майбутньому.


«Технологічні обмеження, недостатні навики та складна місцевість вимагають величезних та коштовних інвестицій. Погана інфраструктура у віддалених резервуарах ускладнює доставку сланцевих запасів до ринків», заявив кредитний аналітик Standard & Poor's Лоуренс Лу.


«Попри це, потреба енергетичної безпеки, прагнення до палива з нижчими викидами та великий попит на енергію, ймовірно, спонукають країни Азійсько-Тихоокеанського регіону проводити комерційний видобуток сланцевого газу та нафти на додаток до інших вуглеводнів».


На думку Standard & Poor’s, Азійсько-Тихоокеанський регіон потребуватиме, ймовірно, більше п’яти років, щоб відкрити свої сланцеві запаси.


Фіксований регуляторний контроль за цінами на газ в країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону роблять видобуток сланцевих запасів економічно невигідним. Проте такий контроль слабшає.


«Австралія, Китай, Індія та Індонезія зробили боязкі кроки для дослідження свого потенціалу в сланцевому газі та нафті, включаючи буріння свердловин. В той же час, ресурсодефіцитні країни, такі як Японія та Корея продовжують нести величезні енергетичні витрати, головним чином, через збільшення імпорту газу».

 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект