НОВИНИ

09.08.2013 | Саакашвілі: Під час серпневої війни 2008 року США привели свою авіацію в повну боєготовність
Джерело - Korespondent

Президент Грузії Михайло Саакашвілі в інтерв'ю українському телеканалу ZIK заявив, що під час конфлікту Грузії з Росією в серпні 2008 року авіація США в Туреччині була приведена в повну боєготовність.

Новини світу - Новини Грузії - Саакашвілі: Під час серпневої війни 2008 року США привели свою авіацію в повну боєготовність

Крім того, за словами президента, до берегів Грузії прямували кораблі американських ВМС, один з яких мав на озброєнні крилаті ракети.

Саакашвілі зазначив, що про озброєння корабля йому повідомив віце-президент США Дік Чейні: "Коли шостий флот (США) пішов на Грузію, флагман шостого флоту пройшов через Босфор, то, звичайно, він був озброєний крилатими ракетами. Мені прямо сказав віце-президент Чейні: "Ти ж розумієш, що ми не питну воду привезли, це більш серйозний вантаж".

"Коли вже Буш (президент США) приїхав до Вашингтона, то вони привели в повну бойову готовність авіацію в Туреччині, прилетіли літаки додаткові на їхню базу в Румунії", - додав президент Грузії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект