НОВИНИ

01.08.2013 | Командування групи “East” відзначило організацію несення служби українськими миротворцями на військовому об’єкті “CABRA”
Джерело - Сайт Міністерства оборони України

Базовий табір “CABRA” на півночі Косово, де на даний час виконують завдання українські миротворці зі складу чотирьох спеціальних взводів під загальним командуванням заступника командира контингенту капітана Миколи Верпети днями відвідав командир багатонаціональної бойової групи “East” полковник Девід Вудс.

Метою візиту було ознайомлення з інфраструктурою бази, а також умовами несення служби тут військовослужбовцями сил KFOR.

На військовий об’єкт полковник американської армії разом з офіцерами штабу прибули на гелікоптері.

Заступник командира національного контингенту капітан Микола Верпета доповів командуванню про ситуацію в зоні відповідальності, специфіку виконання завдань, умови проживання військовослужбовців на базі, а також показав спостережні пости, тактичний оперативний центр, стоянку техніки та їдальню.

Після ретельного огляду всіх військових об’єктів командир багатонаціональної бойової групи “East” полковник Девід Вудс дав схвальну оцінку організації несення служби українським миротворцям у базовому таборі “CABRA”.

Зокрема, полковник американської армії акцентував увагу на тому, що успішне виконання завдань військовослужбовцями сил KFOR в даній зоні відповідальності є дуже важливими для підтримання загальної безпеки в Косово.

– Я задоволений тим, як ставляться до виконання своїх службових обов’язків українські військові та впевнений у подальшій плідній роботі щодо виконання миротворчих завдань з підтримання миру та стабільності у цьому краї, – наголосив командир багатонаціональної бойової групи “EAST” полковник Девід Вудс.

Нагадаємо, що під час виконання бойових завдань у даній зоні відповідальності миротворці національного контингенту забезпечують повноцінну охорону військової бази “CABRA”, що знаходиться на відстані понад 90 кілометрів від базового табору “Bondsteel”, цілодобово несуть службу на спостережних постах, забезпечують переміщення конвоїв EULEX, а також здійснюють автомобільні та піші патрулювання за маршрутами, що проходять як по населених пунктах, так і по прилеглих гірських ділянках доріг.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект