НОВИНИ

26.07.2013 | В Іспанії жалоба за загиблими в залізничній катастрофі
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

На відео з місця залізничної катастрофи видно, наскільки жахлива аварія сталася в іспанській провінції Галіcія неподалік від міста Сантьяго-де-Компостела. Кількість жертв не одразу можна було встановити. На разі повідомляють про щонайменше 80 загиблих та понад 140 поранених. Дехто все ще перебуває в критичному стані.

Причиною нещастя стало, судячи з усього, перевищення швидкості. Машиніст зізнався слідчим, що вів потяг зі швидкістю 190 кілометрів на годину, хоча на цій ділянці дозволено щонайшвидше 80 км/год. Чому він більш як удвічі перевищив швидкість, поки що не повідомляється. Іспанська залізниця після перевірки виключила ймовірність технічних неполадок.


Тиждень жалоби

Сантьяго-де-Компостела - столиця автономного регіону Галіcія і важливе місце паломництва. Саме тут закінчується так званий "шлях Якоба", яким щороку проходять тисячі католицьких паломників. У четвер тут мало відбутися свято покровителя регіону - Святого Якоба. На святкування зазвичай з'їжджаються тисячі людей. Цьогоріч у цілій Галіcії оголошено жалобу на сім днів, а в Іспанії - на три.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект