НОВИНИ

24.07.2013 | Більшість поляків незадоволені ситуацією в країні
За матеріалами - УКРІНФОРМ



Більшість поляків (66%) незадоволені нинішньою ситуацією у країні, в той час як 18% громадян переконані, що ситуація у Польщі розвивається у позитивному напрямі.

Про це йдеться в опитуванні Центру досліджень громадської думки (CBOS), проведеному у першій половині липня, інформує РАР.

“Дві третини опитаних (66%) вважають, що ситуація у країні розвивається у негативному напрямі. Водночас одна п'ята респондентів (18%) має протилежну думку з цього приводу”, - зазначається у повідомленні.

Згідно з дослідженням CBOS, упродовж останнього місяця на 3% стало більше тих, хто критично оцінює політичну ситуацію у країні (55%) і, відповідно, на 3% поменшало осіб, які оцінюють її нейтрально (31%). Відсоток задоволених політичною ситуацією у країні не змінився - 8%.

Щодо економічної ситуації, то за останній місяць осіб, які оцінюють її негативно, у Польщі поменшало. На сьогодні поганою її називають 44% поляків, що на 3% менше, ніж місяць тому. Позитивною економічну ситуацію у країні називають 14% респондентів, а 36% оцінюють її як нейтральну.

За останній місяць у Польщі збільшилася також кількість людей, які краще оцінюють рівень життя своїх сімей. Зокрема, на 5% збільшився відсоток сімей (до 45%), які твердять, що їх рівень життя підвищився. Водночас зменшилася кількість тих, які оцінюють цей рівень нейтрально - на 3% (до 42%) або негативно - на 2% (до 13%).

Як підсумовує CBOS, у липні в Польщі незначно зріс песимізм в оцінці політичної ситуації у країні. Водночас, у порівнянні з попереднім місяцем жителі країни дещо краще почали оцінювати економічну ситуацію в РП.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект