НОВИНИ

19.07.2013 | Майже 65% поляків вірить в українсько-польське примирення
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Більшість поляків (64%) вірить в українсько-польське примирення. Відмінну думку з цього приводу мають лише 19% громадян Польщі.

Про це йдеться в опитуванні Центру досліджень громадської думки (CBOS), проведеному 4-11 липня цього року, інформує РАР.

“64% поляків вірять в можливість примирення між поляками й українцями, зокрема 7% переконані в цьому. 19% вважає, що примирення є неможливим, а 2% абсолютно його виключає”, - зазначають дослідники.

Більш песимістично ставляться до цього особи старшого віку (понад 55 років). Серед цієї категорії у примирення вірить лише понад 50%. Натомість позитивно про можливість примирення частіше говорять молоді особи з вищою освітою (75%).

Водночас, більшість поляків не згодні на компроміс у питанні історичного примирення. Зокрема 58% респондентів твердить, що незважаючи на хороші відносини між двома країнами слід прагнути до оприлюднення усієї правди про трагічні події на Волині, які відбулися 70 років тому. Водночас 33% вважає, що заради добросусідських відносин слід забути про історичні проблеми.

Загалом, 21% опитаних позитивно оцінює відносини між Україною і Польщею, а 16% має протилежну точку зору з цього приводу. Водночас, 39% поляків називають українсько-польські ані хорошими, ані поганими.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект