НОВИНИ

18.07.2013 | Олімпійський комітет США проти бойкоту Ігор в Сочі
Джерело - УКРІНФОРМ

Національний олімпійський комітет (НОК) США висловив незгоду із заявою сенатора Ліндсі Грема, який сказав про можливість бойкоту американськими спортсменами Олімпійських ігор в Сочі у 2014 році через ситуацію з колишнім співробітником Агентства національної безпеки США Едвардом Сноуденом.

"Якщо ми і отримали які-небудь уроки з бойкоту Олімпіади-80, то це лише усвідомлення того, що бойкоти не працюють. Наш бойкот Ігор 1980 року не допоміг успішному вирішенню конфлікту і водночас не дозволив американським спортсменам, які повністю присвятили себе тому, щоб представляти нашу країну на Олімпіаді, реалізувати єдину в житті можливість", - йдеться в заяві представника НОК США Патріка Сандаскі, розміщеному на офіційному сайті комітету.

У комітеті також підкреслили, що незважаючи на розуміння усієї серйозності ситуації, вони категорично не згодні з думкою, що бойкот Олімпійських і Паралімпійських ігор піде на користь США.

Раніше сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що США мають подумати про бойкот зимових Олімпійських ігор в Сочі, якщо Росія надасть притулок авторові витоків про програми стеження спецслужб США Едварду Сноудену. Інші законодавці, включаючи близького союзника Грема сенатора Джона Маккейна, скептично поставилися до цієї ідеї.

У 1980 році західні країни бойкотували Олімпіаду в Москві, а країни Варшавського договору відповіли бойкотом Ігор-1984 в Лос-Анджелесі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект