НОВИНИ

10.07.2013 | Понад 70% жителів Великобританії підтримують введення санкцій щодо російських чиновників
Джерело - Korespondent

Переважна більшість британців підтримує ідею ухвалення закону Магнітського на території королівства, що вводить на законодавчому рівні санкції щодо чиновників, підозрюваних у корупції та порушенні прав людини.

Новини світу - Британці підтримують введення закону Магнітського

Про це, за даними компанії Hermitage Capital Management, співробітником якої був загиблий юрист Сергій Магнітський, свідчать дані нового опитування громадян Великобританії.

Так, за результатами опитування, у цілому, майже три чверті опитаних (72%) висловилися на підтримку британського закону Магнітського, порівняно з 6% проти.

72% опитаних вважають, що корупція в Росії поширена тією чи іншою мірою скрізь, 4% не згодні з цими даними.

Тим часом лише 14% опитаних вважають, що уряд Великобританії робить все можливе, щоб зупинити приплив грошей від російської злочинності і корупції до Великобританії.

Опитування було проведене центром Югов за запитом Товариства Генрі Джексона, прихильники якого об'єднані спільними інтересами зміцнення принципів конституційної демократії, прав і свобод людини.

У ньому взяли участь 1 тис 860 респондентів.

Вільям Браудер, голова Hermitage Capital Management, який проводить міжнародну кампанію зі встановлення справедливості щодо Сергія Магнітського і розповсюдження адресних санкцій на порушників прав людини в усьому світі, заявив: "Опитування громадської думки однозначно вказує на те, що ідея санкцій Магнітського має у Великобританії широку суспільну підтримку".

Британське опитування відбулося після проведеного аналогічного опитування у Франції, яке показало, що 85% респондентів підтримали б запровадження французького закону Магнітського.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/world/1579591-ponad-70-zhiteliv-velikobritaniyi-pidtrimuyut-vvedennya-sankcij-shchodo-rosijskih-chinovnikiv

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект