НОВИНИ

03.07.2013 | S&P знизило рейтинги найбільших банків світу
Джерело - УНІАН

Прогноз за всіма рейтингами стабільний. "Наше рішення грунтується на зростаючих ризиках для інвестиційного бізнесу великих європейських банків у зв'язку з невизначеністю на ринку та вимогами регуляторів, що ускладнює операційну обстановку", - коментують зниження рейтингів аналітики.

Жорсткість вимог регуляторів по капіталу і ряд інших факторів призведуть до зменшення числа привабливих можливостей для системоутворюючих європейських банків, припускає агентство. При цьому кредитні організації, що діють в тіньовому секторі, відчувають себе краще, так як їх бізнесу ці вимоги не стосуються. Економічні тенденції вказують на подальше зростання волатильності, а можливе зменшення стимулювання в США може покласти край сприятливої ​​ситуації зі ставками. "Ми також бачимо посилення нестабільності на тлі тривалої стагнації європейських економік і боргова перевантаженості країн", - наголошується в повідомленні S&P, переданому Прайм.

Прогнози по рейтингах банків стабільні. У разі Barclays це відображає задовільну операційну обстановку і наявність досвіду ризик-менеджменту, що підтримує рейтинг організації. Credit Suisse зробив кроки для поліпшення позицій по капіталу, хоча ситуація в швейцарському банківському секторі і нестабільні показники виручки змушують S&P дотримуватися обережності в оцінці бізнес-ризиків банку.

Deutsche Bank, як очікується, продовжить зменшувати ризикові позиції глобального бізнесу, а UBS - працювати над підвищенням капіталізації.

Джерело - http://www.unian.ua/news/581038-sp-znizilo-reytingi-naybilshih-bankiv-svitu.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект