НОВИНИ

19.06.2013 | Путін заявив, що не допустить зниження ефективності російських ядерних сил
Джерело - Інтерфакс

У середу, 19 червня, президент Росії Володимир Путін заявив, що не можна "допустити порушення балансу системи стратегічного стримування та зниження ефективності російських ядерних сил".

У своєму вступному слові про хід виконання програми озброєння до 2020 року він зазначив, що система військово-космічної оборони - це гарантія стійкості наших стратегічних сил стримування. "Це прикриття території країни від повітряно-космічного нападу", - сказав Путін.

Раніше повідомлялося, що 19 червня президент США Барак Обама, виступаючи в Берліні біля Бранденбурзьких воріт, оголосить про скорочення СШA і Росією кількості ядерних боєголовок до однієї тисячі.

За договором СНО від 2010 року, РФ і США мають намір за 7 років скоротити сумарну кількість боєзарядів до 1,55 тисячі і до 800 знизити граничний рівень для розгорнутих і нерозгорнутих стратегічних носіїв. За даними ЗМІ, в арсеналі США є 1,7 тисячі ядерних боєзарядів. Білий дім розглядає як мінімум три можливих варіанти зниження загальної кількості розгорнутих стратегічних ядерних боєголовок. Перший передбачає скорочення до 1-1,1 тисячі одиниць, другий - до 700-800 одиниць, третій - до 300-400 одиниць.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект