НОВИНИ

04.05.2005 | Німецький канцлер здійснює офіційний візит до Туреччини
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У вівторок ввечері до Туреччини з офіційним візитом прибув канцлер ФРН Ґергард Шредер. Програма його візиту передбачає зустріч з президентом та прем»єр-міністром Туреччини. Перед тим глава німецького уряду відвідав Боснію та Герцеговину. Обидва візити розглядаються через призму наступної хвилі розширення ЄС. 


Переговори Шредера з турецьким керівництвом стосуватимуться головним чином шансів Анкари здобути членство в Єврпейському союзі. Вони обіцяють бути доволі складними, враховуючи неоднозначне ставлення німецького суспільства до європейських перспектив Туреччини. До Анкари німецький канцлер прибув із Боснії та Герцеговини.


Перебуваючи в Сараєво, Ґергард Шредер висловився за швидке зближення балканської держави з Європейським союзом. «Брюссель повинен розпочати з Сараєво переговори про договір щодо стабілізації та асоціації», – зазначив німецький канцлер. Він похвалив країну за відчутний поступ у проведенні внутрішньополітичних реформ та за співпрацю з Гаазьким трибуналом.


Водночас багато німецьких експертів вважають співпрацю Боснії та Герцеговини з Міжнародним трибуналом недостатньою. На їхнє переконання, Сараєво не матиме жодного шансу на вступ до Євросоюзу, якщо не буде передано правосуддю колишніх провідників боснійських сербів, звинувачених у воєнних злочинах, Радована Караджича і Ратко Младича.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект