НОВИНИ

05.06.2013 | НАТО до жовтня створить сили швидкого реагування на кібератаки
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"



Міністри оборони 28 країн НАТО домовилися створити сили швидкого реагування на кібератаки, повідомив Генсек Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен.


”Ми домовилися створити команди швидкого реагування для захисту систем НАТО”, - сказав він журналістам по завершенні першого дня міністерської зустрічі. За словами Расмуссена, операційна готовність сил швидкого реагування на кібератаки, в завдання яких буде також входити захист комп`ютерної інфраструктури окремих країн НАТО, буде забезпечена до жовтня.


Як сказав Генсек НАТО, у 2012 році проти альянсу було скоєно в цілому 2,5 тисячі кібератак.


Міністри оборони НАТО вперше обговорили заходи взаємодії щодо захисту від кібератак, які, за словами Расмуссена, стають все більш витонченими.


У листопаді 2012 року НАТО провела командно-штабні навчання з кіберзахисту для перевірки технічного і експлуатаційного потенціалу Альянсу. Навчання проводилися за вигаданим сценарієм, згідно з яким кібератаки наносилися проти НАТО і національних інфраструктур країн-союзниць.


Нова стратегічна концепція НАТО, затверджена в листопаді 2010 року на саміті в Лісабоні, визначає кіберзахист в якості одного з пріоритетів. Рада НАТО у 2008 році затвердила акредитацію Центру кіберзахисту НАТО в Таллінні і присвоїла йому статус міжнародної військової організації. Зараз у роботі центру беруть участь десять країн: США, Естонія, Німеччина, Словаччина, Італія, Литва, Латвія, Іспанія, Угорщина та Польща.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект