НОВИНИ

30.05.2013 | Китай заперечує крадіжки стратегічних військових секретів США
Джерело - УКРІНФОРМ



Міністерство оборони Китаю заперечує свою причетність до крадіжок стратегічних військових розробок армії США, про які йшлося у спеціальному експертному звіті для Пентагону. Пекін стверджує, що має власні ресурси для розробки необхідної країні зброї.

Про це у четвер заявив речник міністерства оборони Китаю Ген Яньшен (Geng Yansheng), повідомляє Reuters.

"Китай цілком має здатність розробити зброю, яка необхідна для національного захисту. Моделі новітніх китайських авіаносців, винищувачів та транспортних літаків ... про це наочно свідчать", - сказав він.

Разом з тим, він прокоментував звіт американських експертів Наукової ради міністерства оборони США (Defense Science Board) для Пентагону, в якому вказувалося на можливість викрадення китайськими хакерами понад 20 стратегічних військових розробок. "Він (звіт - ред.) недооцінює здібності Пентагону в оборонній безпеці та розум китайського народу", - додав Г.Яньшен.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, у вівторок, посилаючись на таємну частину звіту Наукової ради міністерства обороги США, підготовленого для Пентагону, американська газета The Washington Post повідомила, що китайські хакери могли викрасти розробки понад 20 стратегічних систем озброєння армії США. До списку потенційно викрадених об'єктів входять проекти ПРО, передових бойових літаків та кораблів, які складають основу регіональної ПРО США у Азії, Європі та Перській затоці.

Джерело - http://www.ukrinform.ua/ukr/news/kitay_zaperechue__kradigki_strategichnih_viyskovih_sekretiv_ssha_1831928





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6830. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект