НОВИНИ

29.04.2005 | Затримані у Мінську українці оголосили голодування
Джерело - Українська служба ВВС

За повідомленням агенцій новин, українські громадяни, затримані у Мінську під час мітингу з нагоди 19-ї річниці Чорнобильської катастрофи, оголосили голодування.


При цьому агенції посилаються на одного з затриманих - Ігоря Гузя, який скористався телефоном українського консула під зустрічі останнього з затриманими.

За словами Гузя, українці оголосили голодування у відповідь на порушення їхніх прав білоруськими правоохоронними органами.

Напередодні суд у Мінську оголосив п"ятьом затриманим громадянам України про адміністративний арешт на термін від 9 до 15 діб.

Так само покарані і 14 російських громадян, поміж яких - двоє журналістів.

Організація захисту журналістів "Репортери без кордонів" засудила ухвалені білоруськім судом у четвер вироки про ув"язнення двох російських журналістів, які висвітлювали марш опозиції у Мінську в день 19-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Як повідомив заступник керівника прес-служби Міністерства закордонних справ України Дмитро Свистков, Київ має намір оскаржити вирок білоруського суду стосовно українських громадян.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект