НОВИНИ

28.04.2005 | Комітет Європарламенту робить спробу збереження Сервісної директиви
Джерело - EurActiv

Комітет з питань промисловості Європейського Парламенту виступає проти спроб доповідача з питання Сервісної Директиви Евелен Гебхардт докорінно змінити сутність документу. 

На своєму засіданні 26 квітня пропозиції Гебхардт щодо видалення принципу країни походження з тексту директиви були відкинуті.

Депутат з Британії від Європейської народної партії Джон Пурвіс сказав: "Мені дуже приємно, що отримана така суттєва підтримка з цього питання. Одночасно враховуючи деякі прийнятні застереження, ми надаємо сигнал, що Парламент хоче надати свободу дій для сервісних постачальників всередині кордонів ЄС".  

Але, одночасно з цим, на спільній зустрічі в Парижі Президент Ширак та канцлер Шрьодер висловилися за те, що вони проігнорують нинішній законотворчий процес. Було оголошено, що невдовзі буде репрезентована нова ініціатива, яка буде гарантувати мінімум вимог для сервісних постачальників у тій країні, в якій ці послуги надаються.  

 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9790. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект