НОВИНИ

28.04.2005 | Експерти скептично налаштовані стосовно швидкого створення зони вільної торгівлі між Україною та Росією
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Переговори щодо створення зони вільної торгівля з Росією без будь-яких обмежень, Україна провадить близько десяти років. Втім оптимістичні заяви лідерів країн про те, що переговори наближаються до завершення досі виявлялися лише деклараціями.

 Оголошені Ющенком плани створити зону вільної торгівлі з Росією вже до 1 червня, викликали неабияке здивування експертів. Після двох найважливіших візитів високих посадовців – президента Путіна в Київ та секретаря Ради національної безпеки та оборони Петра Порошенка в Москву, не було жодної публічної заяви про сенсаційну домовленість. Щоправда Віктор Ющенко каже, що питання вільної торгівлі обговорювалося на найвищому рівні.

 Разом з тим економічний аналітик Олександр Баранівський вважає, що навіть наявність попередньої домовленості не дає жодних підстав вірити в її реалістичність: ”Попри ті домовленості, які досягались у минулі часи, існувала велика низка вилучень, обмежень, які унеможливили створення вільної зони”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8761. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект