НОВИНИ

17.05.2013 | Європейці назвали основну перешкоду для створення енергоринку ЄС
За матеріалами - Українсько\ енергетики

Основною перешкодою для створення справжнього єдиного енергоринку ЄС в 2014 році є відкладена імплементація національними урядами Третього енергетичного пакету ЄС, а також продовження використання регульованих цін на газ та електроенергію, заявили в Раді європейських енергетичних регуляторів (Council of European Energy Regulators, CEER).
 
 
 
Країни-члени ЄС підписалися під метою завершити формування єдиного ринку електроенергії та газу до 2014 року, після прийняття Третього енергетичного пакету ринкових реформ в 2009 році. Ціль - дозволити електроенергії та газу вільно переміщатися через кордони ЄС та забезпечити справжній вибір споживачам.
 


"Ми погоджуємося з паном Єжи Бузеком, депутатом Європейського Парламенту, як із доповідачем проекту звіту щодо Комюніке про внутрішній енергетичний ринок [Internal Energy Market Communication], проте неповна імплементація залишається основною перешкодою для закінчення його формування", заявила CEER у позиційній записці.
 


В організації зазначили, що потрібні "скоординовані зусилля на всіх рівнях", включаючи повну імплементацію так званих цільових моделей для ринків електроенергії та газу, які були складені регуляторами з метою показати, як найкраще працюватиме повністю конкурентний ринок. У CEER також наголосили, що потрібно більше підтримки для інвестицій в інфраструктуру, щоб інтегрувати окремі ринки, а також об'єднання зусиль учасників ринку, які вже залучені в різні регіональні ініціативи, що об’єднують кластери національних ринків на регіональному рівні.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект