НОВИНИ

28.04.2005 | Дж.Буш: США надто залежні від зовнішньої енергії
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Буш закликав до будівництва нових атомних електростанцій і нових нафтопереробних підприємств у Сполучених Штатах, зазначивши, що американці стали надто залежними від зовнішніх джерел енергії.


За словами Джорджа Буша, залежність США від закордонної нафти нагадує іноземне мито, яке доводиться сплачувати американцям - причому рівень цього мита щороку зростає.

На тлі занепокоєння щодо економічних і політичних втрат від зростання цін на нафту у США, він зазначив, що технологічний розвиток дає надію на отримання доступної і невичерпної енергії, але проблему не буде розв"язано аж так швидко:

"Ця проблема постала не за одну ніч, і так само її не вдасться виправити впродовж ночі. Але час виправляти наспів. Ми мали б зробити це ще кілька десятиліть тому, але впродовж довгого часу ми не мали в нашій країні національної стратегії енергетичного розвитку. Я намагався, аби Конгрес затвердив її ще чотири тому, тепер для них наспів час діяти."

Один з опонентів пана Буша - сенатор-демократ Гаррі Рід назвав пропозиції президента напівзаходами і проявом хибної політики.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект