НОВИНИ

27.04.2005 | Арешти іноземних громадян в Мінську
Джерело - За матеріалами Української служби "Радіо свобода"

У Мінську під час несанкціонованої акції білоруської опозиції "Чорнобильський шлях", приуроченої до 19-ї річниці аварії на ЧАЕС, правоохоронні органи затримали 5 громадян України, 14 громадян Росії і 13 громадян Білорусі.

Про це повідомив пізно увечері 26 квітня начальник відділу інформації та громадських зв'язків управління міліції Мінського міськвиконкому Олег Слепченко. Щодо громадян України, то О.Слепченко заявив, що під час перевірки документів у них в паспортах не було штампів про в'їзд до Білорусі.


Представники посольства України в Білорусі, у свою чергу, заявили, що українські громадяни, затримані в Мінську за участь в акції "Чорнобильський шлях", постануть перед білоруським судом сьогодні зранку. Про це українські дипломати повідомили після відвідання районного відділу міліції, куди були доставлені затримані, які належать до української організації "Національний альянс".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект