НОВИНИ

30.04.2013 | Італійський Сенат підтримав нового прем'єра
Джерело - УКРІНФОРМ

Верхня палата італійського парламенту (Сенат) підтримала новостворений уряд на чолі з прем'єр-міністром Енріко Леттою. Під час голосування щодо довіри новому уряду 233 депутати з 315 проголосували "за".
 
Про це у вівторок повідомляє італійська агенція ANSA.
 
"Безпрецедентна ліво-права коаліція набрала 233 голоси "за", 59 - "проти" та 18 - "утримались" у верхній палаті (Сенату - ред.) після того, як здобула більшість голосів в нижній палаті в понеділок", - йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що після висловлення довіри парламентом Італії, уряд Летти набуває влади повною мірою.
 
Відтепер Летта може розпочати амбітну програму реформ в Італії, яка потерпає від економічної рецесії. Зазначається, що новий прем'єр має наміри відновити італійську економіку, створити нові робочі місця, реформувати трудове, податкове та виборче законодавство. До цього прем'єр планує зменшити бюрократизм та знизити політичні витрати, аби відновити віру в італійську систему влади, яку багато хто з виборців вважає корумпованою та егоїстичною.
 
Летта пообіцяв піти у відставку, якщо його уряду не вдасться провести необхідні реформи в країні за 18 місяців.
 
Як повідомляв УКРІНФОРМ, в понеділок нижня палата парламенту Італії Палата депутатів висловила довіру новому уряду Летти. Напередодні йому вдалося всього за декілька днів створити ліво-праву правлячу коаліцію, до якої увійшли лівоцентристська Демократична партія, правоцентристська партія Сільвіо Берлусконі та партія Маріо Монті. У неділю, 28 квітня, новий уряд склав присягу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект