НОВИНИ

30.04.2013 | Новий італійський прем'єр бере курс на економічний розвиток
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

"Самі лише програми економії нас уб'ють", - сказав у понеділок, 29 квітня, новий прем'єр-міністр Італії Енрико Летта, представляючи в Палаті депутатів програму свого уряду, повідомляє інформагенція Reuters. Він визнав, що стан економіки все ще залишається складним і необхідна дисципліна, аби протистояти різного роду фінансовим атакам.
 
Представляючи депутатам свою урядову програму, Летта також відзначив, що у випадку висловлення йому довіри, він негайно вирушить з офіційним візитом у Брюссель, Берлін і Париж, щоб продемонструвати колегам європейський вектор політики його уряду, а також переконати їх переключитися на політику, "більш орієнтовану на розвиток".
 
За його словами, Євросоюз знову має стати двигуном економічного зростання. Летта також пообіцяв депутатам піти у відставку через 18 місяців, якщо запропоновані ним реформи не принесуть результату, повідомляє dpa.
 

"Криза легітимності"
 
Новий італійський прем'єр сказав і кілька невтішних слів про Євросоюз. За його словами, Європа нині переживає "кризу легітимності". "І це саме тоді, коли громадяни найбільше її потребують", - цитує Летта агентство AFP. На його думку, Європа в цілому й Італія зокрема переживають нині "винятковий момент", а теперішній період є "одним з найскладніших та болісних" в історії республіки.
 
Напередодні новий Кабінет міністрів країни склав присягу президентові Італії Джорджо Наполітано, а тепер має заручитися довірою двох палат італійського парламенту. Голосування про довіру урядові Летти має відбутися в Палаті депутатів у понеділок пізно ввечері. Сенат збереться для голосування з цього питання у вівторок.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект