НОВИНИ

29.04.2013 | В обмін на кредити Греція чимдужче затягає паски
Джерело - Європейський простір

Греки обурені новими заходами економії, що їх затвердив парламент напередодні. Згідно з домовленостями з міжнародними позичальниками, Греція скорочує бюджетників, запроваджує надзвичайно непопулярний податок на нерухомість та спрощує процедуру звільнення держслужбовців.

Профспілкові активісти закликають до боротьби: “Усі працівники мають виступити проти такої політики, і у нашій країні і деінде в ЄС. Ми маємо об‘єднати зусилля і домогтися скасування цих заходів.”

Чергове “затягання пасків” необхідне, аби Греція отримала наступну порцію міжнародних кредитів: цього разу це майже 9 млрд євро. Без них країна не має чим платити зарплати, пенсії та відсотки за єврооблігаціями.

“Вони збільшують нам робочий день, – обурюється вчителька, – але це призведе лише до ще більшого безробіття. Це не піде на користь ані вчителям, ані освіті, але перш за все – це зашкодить дітям.”

Після того, як Греція вкотре продемонструвала готовність виконувати вимоги кредиторів, представники країн єврозони уже у понеділок мають дати “зелене світло” на виплату першої частини позики у майже 3 млрд євро. А 13 травня міністри фінансів єврозони зустрінуться, аби обговорити виплату наступних 6 млрд.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект