НОВИНИ

29.04.2013 | Кризову Іспанію масово залишають латиноамериканці
Джерело - Korespondent

Значне число іноземців, які приїхали до Іспанії на початку 2000-х з Колумбії, Еквадору чи Болівії, залишають її через високий рівень безробіття і невпевненість у економічних перспективах.

Новини бізнесу - Кар'єра - Новини Іспанії - безробіття в Іспанії - Кризову Іспанію масово залишають латиноамериканці

Повідомляється, що до старту фінансової кризи в Іспанії проживало 1,2 млн іммігрантів з Латинської Америки і вони не мали наміру залишати країну.

Зараз же, за інформацією Національного статистичного інституту Іспанії, число жителів у країні впало на 206 тис. до 47,1 млн. Кількість іноземців зменшилася на 216 тис.

Міністр закордонних справ Еквадору Рікардо Патіньйо заявив, що влада його країни розглядає можливості "прийняття правових дій проти істинних відповідальних осіб" за іпотечну кризу в Іспанії. Керівник дипломатичного відомства країни заявив, що будуть проаналізовані можливості подачі цивільних позовів із залученням відповідачами іспанських банкірів для того, щоб вони виплатили еквадорським мігрантам компенсації.

Патіньйо додав, що з жовтня 2011 року в консультаціях при еквадорських консульствах в Іспанії отримали юридичну підтримку більше 6 тис. іноземців, яким загрожувала втрата свого житла, або які вже втратили його через непогашення іпотеки.

До цього еквадорський президент Рафаель Корреа обурювався іспанським законодавством, яке допускає виселення боржників із будинків. "Цей закон аморальний, злочинний", - наголошував Корреа, зазначаючи, що критикує не уряд Іспанії, а систему, яка знищує і тисне на людей.

Остання статистична інформація свідчить, що число безробітних в Іспанії перевищило населення Данії, а рівень безробіття серед молоді сягає 57%. Сотні невеликих підприємств закриваються, великі компанії або повністю зупиняють свою роботу в Іспанії, або прибирають більшість робочих місць. Мігранти ж із країн Латинської Америки, в спробі забути кризову Іспанію, прагнуть переїхати до Бразилії чи США.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/business/career/1553952-krizovu-ispaniyu-masovo-zalishayut-latinoamerikanci


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект