НОВИНИ

29.04.2013 | У Греції прийняли закони для отримання кредиту на 8,8 млрд євро
Джерело - Korespondent

У Греції депутати правлячої коаліції прийняли пакет законів, схвалення яких є умовою виділення Греції кредитів на 8,8 мільярда євро.

Закони визначають заходи з погашення боргів з податків і виплат до фондів соціального страхування, зачіпають податок на нерухомість, передбачають реформу державного та громадського сектору, в тому числі звільнення службовців і зміни в організаційній структурі Мінфіну.

За закони проголосували 168 депутатів з 292 присутніх на засіданні, проти - 123. Один утримався. У грецькому парламенті всього 300 місць, для прийняття рішення необхідний 151 голос.

Цим грецький уряд підтвердив, що має більшість у парламенті і здатний проводити свою політику. Крім того, кабінет отримав на чотири голоси більше, ніж при попередніх голосуваннях.

Також повідомляється, що в проект не увійшли ні спірне положення про договірні гарантії держави, ні положення про скорочення на 35% нових пенсій в страховій компанії приватних підприємців ОАЕЕ. Тим не менше, у ньому залишилося положення про можливість звільнення держслужбовців, які працюють за індивідуальним контрактом без певного терміну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що про надання країні чергового траншу фіндопомоги в обсязі 8,8 млрд євро домовилися уряд Греції і Трійка міжнародних кредиторів - Єврокомісія, МВФ, Європейський Союз.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект