НОВИНИ

29.04.2013 | У МВФ розповіли, хто очолить процес відновлення світової економіки
Джерело - УНІАН

"Після року слабких економічних показників прискоренню темпів економічного зростання регіону багато в чому сприяє збереження стійкого внутрішнього попиту. Споживання і приватні інвестиції будуть підтримуватися сприятливими умовами на ринку праці на тлі мінімального рівня безробіття в ряді країн регіону", - йдеться в документі.

 Аналітики МВФ також відзначили важливість підвищення попиту з боку Китаю і стимулюючих заходів уряду Японії. "Для деяких з найбільш передових країн з відкритою економікою попит з боку Китаю та Японії так само важливий, як попит з боку США і Європи", - йдеться в доповіді фонду. У той же час експерти МВФ зазначають наявність ризиків для майбутнього економічного розвитку азіатських країн.

 До таких ризиків відносяться зростаюча економічна нерівність, ймовірність уповільнення темпів розвитку економіки КНР, слабкий ефект від м'якої монетарної політики уряду Японії, а також перебої у торгівлі у зв'язку зі стихійними лихами або геополітичною напруженістю.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект