НОВИНИ

26.04.2013 | Після Бостона Царнаєви могли влаштувати теракт в Нью-Йорку
Джерело - Korespondent

Обвинувачений в організації бостонського теракту Джохар Царнаєв повідомив слідству, що вони з його старшим братом Тамерланом обговорювали можливість організації теракту в центрі Манхеттена в Нью-Йорку, передає телеканал NBC з посиланням на поліцію.

Як заявив Царнаєв, йшлося про можливість підриву вибухівки, що залишилася у них в наявності, на площі Таймс-сквер у центральній частині Манхеттена.

Проте, стверджують слідчі, це було не більше ніж обговорення ідеї, яка не встигла оформитися в будь-який конкретний план.

У зв'язку з цим із заявою виступив мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, за словами якого Нью-Йорк залишається пріоритетною мішенню для терористів.

"Зрозуміло, що наше місто залишається пріоритетною мішенню для тих, хто ненавидить Америку", - заявив Блумберг на прес-конференції.

Він також закликав міську поліцію посилювати свої можливості по боротьбі проти тероризму.

Раніше Царнаєв стверджував, що вони з братом збиралися в Нью-Йорку відсвяткувати успішно проведений теракт, але не планували організацію вибухів в цьому місті.

Пізніше стало відомо, що Царнаєв припинив давати свідчення відразу після того, як йому було зачитано сповіщення про права.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект