НОВИНИ

26.04.2013 | Франція продасть Китаю близько 60 "Аеробус"
Джерело - УКРІНФОРМ

Меморандум взаєморозуміння про поставку Китаю близько 60 літаків Airbus був підписаний в четвер у Пекіні в рамках візиту в КНР президента Франції Франсуа Олланда.


Франція продасть Китаю близько 60 "Аеробус"

 
Про це повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в Китаї.
 
Меморандум підписали компанія Airbus і Китайська корпорація з експорту-імпорту авіатехніки (CASGC).
 
За даними французьких ЗМІ, мова йде про 18 з 45 літаків A330, які Пекін відмовився купувати на знак протесту проти екологічного податку Євросоюзу, введеного на початку минулого року, а також про 40 A320. Останні, ймовірно, будуть вироблені безпосередньо в Китаї, на спільному підприємстві в Тяньцзіні, розташованому за 170 км від столиці. Ця складальна лінія є спільним підприємством європейського авіаконцерну Airbus Industry, Тяньцзіньської безмитної зони (Tianjin Bonded Zone Investment Co) і Китайської корпорації авіаційної промисловості (AVIC); 51% акцій в ній належить консорціуму Airbus China, інші - китайським партнерам.
 
Лінія стала першою зі складання літаків Airbus за межами європейського континенту (лінії діють в Гамбурзі і Тулузі). Вона здана в експлуатацію у вересні 2008 року, перший складений на ній літак було передано замовнику в червні 2009 року. Закуповувати "Аеробус" Китай почав в 1985 році, і сьогодні вони становлять близько 49% всього флоту цивільних літаків Китаю (891 машина), інші 51% - Boeing.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5617. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект