НОВИНИ

26.04.2013 | Єврокомісія попередила 16 країн-членів за невиконання зобов'язань в енергетиці
Джерело - Українська енергетика

Європейська Комісія надіслала останнє попередження Ірландії щодо перенесення нового законодавства щодо ринку електроенергії в національне законодавство протягом декількох місяців, або відповідати в суді.
 

Всі 27 країн ЄС мали перенести треті директиви з відкриття ринків електроенергії та газу в національне законодавство до 3 березня 2011 року, але багато, включаючи Ірландію, спізнилися. Єврокомісія надіслала перше фінальне попередження Ірландії щодо перенесення як електроенергетичної, так і газової директив в червні 2012 року, проте напередодні ЄК надіслала подальше попередження, щоб прояснити окремі занепокоєння щодо електроенергії.
 

«Додатковий вмотивований висновок, надісланий зараз, доповнює вмотивований висновок, який вже був надісланий Ірландії в червні 2012 року та роз’яснює погляди Комісії щодо перенесення положень з розділення в директиві з електроенергії», заявили в Єврокомісії.
 

Реформи третього енергопакету мають на меті просувати конкуренцію, розділяючи електроенергетичні та газові мережі від контролю вертикально-інтегрованими компаніями та даючи нові повноваження регуляторам.
 

«Якщо Ірландія не виконає свої юридичні зобов’язання протягом двох місяців, Комісія може вирішити звернутися до Європейського суду», попередили в Єврокомісії.
 

Комісія повідомила, що надіслала фінальні попередження 16 країнам, які не імплементували нові правила, і вже почала судові процедури проти Польщі, Словенії, Фінляндії, Болгарії, Естонії, Сполученого Королівська та Румунії.
 

Також вона заявила, що вивчає ситуацію в інших країнах-членах.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект