НОВИНИ

25.04.2013 | Експерти озвучили розробки, що найбільше вплинули на обороноздатність України
Джерело - ЦВППБ

Станцію радіотехнічної розвідки "Кольчуга" експерти у галузі оборони визнали ключовим проектом для забезпечення обороноздатності країни. Про це повідомив директор видавничого дому Defense Express Media Сергій Згурець під час прес-конференції у Києві.
 
"Ми обрали ті проекти вітчизняних підприємств, які найбільш відповідають потребам Збройних сил. З точки зору вирішення бойових завдань необхідно ціль виявити, забезпечити передачу ціле-вказівок або надійний зв'язок і, по-третє, ціль вразити. На першу позицію ми виділили розробку системи виявлення, систему пасивної радіо-розвідки "Кольчуга", - сказав він.
 
За його словами, на другому місці серед військових проектів за важливістю для обороноздатності країни — система зв'язку, розроблена підприємством "Телекарт-Прилад", на третьому — високоточні засоби враження, розроблені конструкторським бюро "Луч".
 
Він також зазначив, що кращим національним військово-технічним проектом фахівці Defense Express Media визнали танк "БМ "Оплот", бронетранспортер БТР-4Е, радіостанцію "Пелікан" та весь спектр розробок систем радіолокації запорізького підприємства "Іскра".
 
С.Згурець наголосив, що кращим міжнародним проектом у військово-промисловій сфері за участю України фахівці назвали спільне з європейськими країнами будівництво корабля класу "корвет". На другому місці - будівництво космодрому "Алкантара" під український ракетоносій "Циклон-4" спільно із Бразилією. На третьому — українсько-французький проект з модернізації гелікоптера Мі-24.
 
Найвдалішим експортним проектом України фахівці назвали поставки до Іраку бронетранспортерів БТР-4. За словами С.Згурця, Україна експортувала БТР-4 на 457 млн дол., без врахування поставок до Казахстану. На другому місці – експорт БТР-3Е у Таїланд на загальну суму 300 млн дол. На третє місце фахівці поставили проект з модернізації літаків Ан-32 для Індії, який також забезпечив державі чималі кошти.
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект