НОВИНИ

25.04.2013 | Міністр Хейгел зустрічається з єгипетськими офіційними особами
Джерело - Голос Америки

У середу міністр оборони США Чак Хейгел зустрічається з єгипетськими офіційними особами. Це його перша подорож на Близький Схід з часу призначення на посаду міністра оборони. Він матиме переговори з міністром оборони Абделем Фатах аль-Сісі і президентм Мухаммедом Мурсі.
 
Офіційні особи планують обміркувати відносини між обома країнами у сфері оборони, а також зміни в Єгипті після усунення з посади у 2011 році колишнього президента Хосні Мубарака.
 
У вівторок Хейгел заявив, що тепер союзники мусять втримувати тісніші відносини, ніж будь-коли раніше, тому що проблеми на Близькому Сході стають дедалі складнішими.
 
Він зробив цю заяву в розмові з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху під час першої зупинки у своїх відвідинах п’ятьох країн регіону.
 
Перед його відвідинами уряд США повідомив, що дозволить продаж зброї на суму 10 мільярдів доларів Ізраїлеві, Саудівській Аравії і Об’єднаним Арабським Еміратам.
 
Після триденних розмов в Ізраїлі Гейґел вівдівав Йорданію і Саудівську Аравію для зустрічей, під час яких обговорювалась також ситуація в Сирії і проблеми, пов’язані з ядерною програмою Ірану.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект