НОВИНИ

25.04.2013 | У Брюсселі відбулися тристоронні переговори
Джерело - Голос Америки

Державний секретар США Джон Керрі провів зустріч з президентом Афганістану Гамідом Карзаєм і пакистанськими високопосадовцями. На порядку денному переговорів - питання послаблення напруження між країнами-сусідами напередодні виведення військ НАТО з Афганістану наступного року.
 
Керрі, який влаштував тристоронню зустріч у середу в Брюсселі, висловив сподівання на успіх низки бесід з Карзаєм, командуючим армією Пакистану генералом Ашфаком Каяні та міністром закордонних справ Джалілом Джілані.
 
Керрі додав, що Афганістан переживає «складний перехідний період».
 
У розмові з кореспондентами перед початком переговорів, Карзай висловився з оптимізмом кажучи, що «очікує найкращого результату».
 
У вівторок на нараді у Брюсселі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО Генеральний Секретар Альянсу Андерс Фоґ Расмуссен закликав Пакистан відігравати позитивну роль у досягненні тривалого миру і стабільності в Афганістані.
 
Напруження між Афганістаном та Пакистаном існує вже роками. Афганістан звинувачує Пакистан у підтримці бійців Талібану, які отаборилися вздовж їх спільного кордону.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект