НОВИНИ

25.04.2013 | Глави МЗС 4 країн ЄС проведуть зустрічі з владою та опозицією України
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Міністри закордонних справ Польщі, Литви, Данії та Нідерландів в ході візиту до Києва планують провести зустрічі, як з представниками української влади, так і опозиції.


Про це УНІАН повідомили в Міністерстві закордонних справ Польщі у середу.


Представник прес-служби міністерства Емілія Фучило повідомила, що делегація глав МЗС чотирьох держав Євросоюзу планують, зокрема, провести переговори з Президентом України Віктором Януковичем та главою українського уряду Миколою Азаровим.


Співрозмовник агентства не уточнила, з якими саме українськими опозиційними політиками будуть зустрічатися міністри завтра в Києві, зауваживши, що детальна інформація буде поширена за підсумками візиту.


Як повідомляв УНІАН, на початку цього тижня польський МЗС повідомив, що головною темою розмов під час візиту до Києва, 25 квітня, стане виконання умов необхідних для підписання в листопаді цього року договору про асоціацію між Україною та ЄС.


МЗС України повідомив, що сторони планують також обговорювати питання лібералізації візового режиму та співробітництво у сфері енергетики.


Раніше на цьому тижні глава польського МЗС заявляв польським журналістам про намір переконувати українську владу під час розмов в Києві в необхідності ”пришвидшити реформи”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект