НОВИНИ

25.04.2013 | Філат попрощався з членами уряду Молдови
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Молдови Влад Філат провів засідання Кабінету міністрів, подякувавши колегам по уряду за спільну роботу.
 
Про це передає власний кореспондент УКРІНФОРМу в Молдові.
 
"На порядку денному сьогоднішнього засідання немає ніяких питань. Я зібрав Вас, щоб подякувати за плідну співпрацю упродовж останніх трьох років і семи місяців. Це був непростий період, насичений багатьма подіями, але мені хотілося б попросити Вас продовжувати активно виконувати свої обов'язки до затвердження нового Кабінету міністрів", - підкреслив Філат, зазначивши, що готовий будь-якої хвилини надати необхідну допомогу новому в.о.прем'єра.
 
Він представив членам уряду нового виконуючого обов’язки глави уряду, чинного міністра закордонних справ Юріє Лянке.
 
"Незважаючи на усі існуючі в уряді розбіжності, нам вдалося створити працездатну команду багато в чому завдяки зусиллям Влада Філата", - зазначив зі свого боку Лянке, висловивши надію, що "відхід Влада Філата - тимчасовий".
 
Як повідомляло агентство, Конституційний суд Молдови прийняв рішення про незаконність висунення Влада Філата кандидатом на пост прем'єр-міністра Молдови. Президент Ніколае Тімофті підписав указ про призначення на посаду в.о. прем'єра чинного міністра закордонних справ і європейської інтеграції Юріє Лянке.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект