НОВИНИ

24.04.2013 | Мандат на прем'єрський портфель отримав Енріко Летта
Джерело - УНІАН

Президент Італії Джорджо Наполітано віддав мандат на формування уряду другій особі у лівоцентристській демократичній партії Енріко Летта.
 
Про це у середу повідомляє ANSA.
 
"Енріко Летта, заступнику секретаря лівоцентристської "Демократичної партії" у середу був даний мандат на формування уряду італійським президентом Джорджо Наполітано", - зазначає агентство.
 
За словами самого Летта, основними питаннями для нового уряду стануть питання зайнятості та політичної реформи. Новий уряд має працювати за програмою, яку за вказівкою Президента Італії розробила група з 10 спеціальних експертів.
 
Разом з тим, зазначається, що мандат нового уряду, буде обмежений і включатиме проведення ключових реформ, зниження політичних витрат, збільшення кількості робочих місць і вирішення економічних проблем Італії.
 
Повідомляється, що за достатньої підтримки депутатів парламенту, голосування щодо кандидатур уряду може пройти в обох палатах парламенту вже цього тижня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект