НОВИНИ

24.04.2013 | Новим в.о. прем'єра Молдови стане Юріє Лянке
Джерело - УКРІНФОРМ

Діючий віце-прем'єр Молдови, міністр закордонних справ і європейської інтеграції Юріє Лянке буде призначений на посаду виконуючого обов'язки голови уряду. Відповідний указ про це найближчим часом підпише президент Ніколає Тімофті.
 
Про це оголосив прес-секретар президента Влад Цуркану, передає власний кореспондент УКРНФОРМу в РМ.
 
"Президент взяв до відома вердикт Конституційного суду щодо відставки уряду і призначення прем'єр-міністра після вотуму недовіри. До резиденції президента для призначення на посаду в.о. прем'єра запрошений віце-прем'єр, міністр закордонних справ і європейської інтеграції Юріє Лянке", - повідомив Влад Цуркану.
 
За його словами, "президент у найближчі години підпише указ про це", після чого "глава держави продовжить конституційні процедури з виявлення кандидатури на посаду майбутнього прем'єра".
 
Як повідомляло агентство, напередодні Конституційний суд Молдови виніс вердикт про незаконність висунення Влада Філата кандидатом на посаду майбутнього керівника Кабінету міністрів. Згідно з рішенням, президент Молдови зобов'язаний був призначити іншого кандидата на цю посаду.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект