НОВИНИ

26.04.2005 | "Сталеву угоду" ЄС і України призначено на травень
Джерело - УНІАН

Європейський Союз і Україна орієнтовно в травні – червні цього року підпишуть і парафують нову угоду по сталі на 2005–2006 рр. Про це кореспонденту УНІАН повідомив заступник міністра промислової політики Сергій ГРИЩЕНКО.

С.ГРИЩЕНКО також зазначив, що українська сторона сьогодні веде переговори з Європейською Комісією про значне збільшення поставок до країн Європейського союзу сталі понад встановленої квоти.

За його словами, йдеться про поставку у понадквотовому режимі на судноверфі м. Гданьськ (Польща) 200 тис. тонн т.з. "корабельної" сталі, а також поставку 200 тис. тонн сталі для розташованих на території країн ЄС сервісних центрів, що належать українським металургійним компаніям.

Як повідомляв УНІАН, Європейська Комісія і уряд України 30-31 березня 2005 року погодили текст нової угоди про торгівлю деякими видами сталеливарних виробів на 2005-2006 роки.

Угодою встановлено кількісне обмеження на максимальний обсяг експорту сталеливарної продукції з України до ЄС у розмірі 980 тис. тонн на 2005 рік і 1 млн. 4,5 тис. тонн на 2006 рік.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект