НОВИНИ

17.04.2013 | Протести у Венесуелі: 7 чоловік загинули
Джерело - УКРІНФОРМ

Не менш як сім людей загинули наразі у Венесуелі внаслідок проявів насильства після оголошення результатів президентських виборів.
 
Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на генерального прокурора країни Луїзу Ортега.
 
"Вона не уточнювала, де і за яких обставин це сталося. За її словами, затримані 135 людей", - йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо: масові протести спалахнули у столиці Каракасі й інших містах країни після того, як виборчі органи Венесуели на президентських перегонах оголосили перемогу виконувача обов'язків голови держави Ніколаса Мадуро.
 
Так, за офіційними даними, він отримав 50,78% голосів, а його головний суперник Енріке Капрілес - 48,95%. В абсолютних цифрах його відставання склало ледь більше як 270 тисяч голосів.
 
Реакція Енріке Капрілеса, лідера опозиції, не змусила на себе чекати. Він закликав своїх прихильників вийти на вулиці, барабанячи в порожні каструлі та сковорідки, щоб таким чином змусити CNE почути їх протест.
 
Тим часом Мадуро звинуватив опонента в тому, що він підриває демократію в країні і закликає народ до державного перевороту.
 
Основну розбіжність у сторін викликає механізм перерахунку голосів. Представник Мадуро допускає можливим перерахунок голосів виключно шляхом повторної перевірки підсумкових протоколів, де загальну кількість голосів підраховує електронна система. У свою чергу, Капрілес наполягає на перерахунку кожного окремо взятого голосу в ручному режимі.
 

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект