НОВИНИ

16.04.2013 | Короткострокові ризики світової економіки пов'язані з єврозоною - МВФ
Джерело - УКРІНФОРМ

Ризики для розвитку світової економіки у короткостроковій перспективі пов'язані, головним чином, з розвитком подій в єврозоні, зокрема на Кіпрі та в Італії.
 
Про це йдеться в оприлюдненій у вівторок квітневій доповіді МВФ «Перспективи світової економіки» (World Economic Outlook), повідомляє УКРІНФОРМ.
 
«У короткостроковій перспективі ризики передусім пов'язані з подіями в єврозоні, включаючи негативні наслідки подій на Кіпрі та в політиці в Італії, а також уразливості на периферії», - йдеться у документі.
 
Загалом експерти Фонду вважають, що перспективи розвитку світової економіки поліпшилися. Зокрема, була зменшена гострота двох найсерйозніших загроз для її відновлення - «кризи єврозони» та «фіскального обриву» у США.
 
За прогнозами МВФ, темпи зростання світової економіки становитимуть 3,25% у 2013 році та сягнуть 4% у 2014 році. Як очікується, в основних розвинених економіках зі Сполученими Штатами на чолі активність поступово прискорюватиметься після слабкого початку 2013 року. А у країнах з ринками, що розвиваються, активність вже набрала обертів, зазначають у МВФ.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект