НОВИНИ

16.04.2013 | Президент Єврокомісії закликає до боротьби з ухиленням від оподаткування на глобальному рівні
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу закликає до боротьби з ухиленням від оподаткування на глобальному рівні.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Єврокомісії, про це він сказав сьогодні у своєму виступі на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку.
“Сьогодні ми маємо новий момент, що стосується потреби боротися з ухиленням від оподаткування та податковими шахрайствами. Важливо, щоб на глобальному рівні, від “великої двадцятки” до ООН, була єдність цілей податкового правосуддя та чесності”, - сказав Президент Єврокомісії.


Він зазначив, що лише країнам Європейського Союзу ухилення від оподаткування коштує близько 1 трильйона євро на рік. “Це гроші, які мали б бути доступними для витрат на освіту, навички, охорону здоров’я, інфраструктурні інвестиції у розвинутих країнах та країнах, що розвиваються”, - сказав Ж.М.Баррозу.


Він нагадав, що ЄС вже зараз працює над ухваленням спільних кроків для протидії ухиленню від оподаткування, в тому числі – запроваджує обмін інформацією між податковими органами, а також здійснює заходи для зменшення можливостей для компаній користуватися законодавством країн так званого “податкового раю”.


“Податковий рай – дійсно рай для тих, хто ухиляється від сплати податків та шахраїв, однак він – пекло для громадян, що дотримуються законів та для відповідальних платників податків”, - наголосив Ж.М.Баррозу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8790. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект