НОВИНИ

16.04.2013 | Державний секретар Керрі мав зустрічі з японськими лідерами
Джерело - Голос Америки

Останнього дня відвідин трьох азійських країн державний секретар США Джон Керрі мав зустріч з прем’єр-міністром Японії Сінзо Абе. Керрі заявив у понеділок, що вони зробили чималий поступ у питанні кібер-безпеки, кліматичних змін і солідарності, якщо йдеться про загрозу Корейському півострову з боку КНДР.

Високопоставлений американський дипломат мав зустріч з японськимм лідером після того, як сказав студентам з Токійського інституту технології , що на Пхеньяні спочиває відповідальність, щоб вдатися до значних кроків для дотримання взятих на себе зобов’язань. Він додав, що Північна Корея мусить дотримуватись законів і норм міжнародної поведінки.

Після зустрічі в неділю з міністром закордонних справ Японії Фуміо Кісідою, пан Керрі сказав на прес-конференції, що Вашингтон бажає вести переговори з Північною Кореєю, якщо Пхеньян вдасться до кроків для відмови від ядерної зброї.

Керрі також повторив зобов’язання Вашингтона захищати Японію як американського союзника. Північна Корея багато разів прогрожувала вдатися до атаки проти Сполучених Штатів та їх регіональних союзників, включно з Японією і Південною Кореєю.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект