НОВИНИ

15.04.2013 | Джеймс Клеппер: аль-Кайда значно «ослаблена»
Джерело - Голос Америки

На думку високопоставленого представника американської розвідки, ядро терористичного угруповання аль-Кайда зруйновано до такої міри, що, ймовірно, воно більше не зможе здійснити масштабну атаку проти Заходу.
 
Така оцінка міститься в щорічному звіті, представленому в Конгресі директором Національної розвідки США Джеймсом Клеппером.
 
За його словами, сьогодні, через понад десять років після атак 11 вересня, США стикаються з серйозною загрозою кібератак і кібершпигунства. Клеппер вказав, що навіть за допомогою «звичайної» атаки, хакери можуть проникнути в погано захищені комп'ютерні мережі енергетичних та інших систем.
 
Говорячи про Північну Корею, Клеппер зазначив, що він не вірить, що уряд цієї країни піде на застосування ядерної зброї, якщо не зіткнеться із загрозою своєму існуванню. Він також визнав, що поки що неясно, що розуміє Пхеньян під такою загрозою, тому ракетна і ядерна програми Північної Кореї є приводом для серйозного занепокоєння США та країн Східної Азії.
 
Торкаючись іранської тематики, Клеппер сказав, що ця країна не зможе, залишаючись непоміченою, виготовити високозбагачений уран в кількості, достатній для створення атомної бомби.
 
Клеппер виступав перед комісією Сенату разом з новим директором ЦРУ Джоном Бреннаном і директором ФБР Робертом Маллером.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект