НОВИНИ

12.04.2013 | «Велика вісімка» завершила свої наради в Лондоні
Джерело - Голос Америки

Міністри закордонних справ країн «Великої вісімки» завершили зустріч у Лондоні, увага якої зосереджувалася на напруженні на Корейському півострові, кризі в Сирії та ядерній програмі Ірану.
 
Міністри засудили агресивну риторику КНДР і заявили, що вона призведе лише до подальшої ізоляції країни, говориться в спільному комюніке, оприлюдненому після дводенної наради.
 
У документі міститься заклик до керівників Пхеньяна «утриматися від нових провокаційних дій» на адресу США і Південної Кореї.
 
У лондонській зустрічі брали участь міністри закордонних справ США, Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Канади, Японії та Росії.
 
Учасники наради також закликали до збільшення гуманітарної допомоги цивільному населенню Сирії.
 
У середу, представники сирійської опозиції звернулися до Державного секретаря США Джона Керрі і міністра закордонних справ Великобританії Вільяма Хейга з проханням про надання їм більшої військової допомоги. Речник США сказав, що міністри «нічого опозиціонерам не обіцяли».
 
У четвер з міністрами країн «Великої вісімки» зустрілися спеціальний посланник ООН з питань біженців американська актиса Анджеліна Джолі та спеціальний посланник ООН з питань сексуального насильства у районах конфлікту Занаб Банґор. Вони закликали міжнародну громадськість зробити більше для припинення злочинів проти жінок, скоєних в зонах збройних конфліктів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект