НОВИНИ

12.04.2013 | Найбільше падіння цін на житло в ЄС зафіксоване в Іспанії
Джерело - УКРІНФОРМ

Іспанія в IV кварталі 2012 року в порівнянні з іншими країнами Євросоюзу продемонструвала рекордний показник падіння середньорічних цін на нерухомість, який склав 12,8%.
 
Такі дані опублікувало в четвер статистичне бюро ЄС, повідомляє El mundo.
 
"Ціни на житло в Іспанії в IV кварталі 2012 р. впали в середньому на 12,8% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 р. Таке негативне значення вивело країну (Іспанію - ред.) в лідери Європейського Союзу, де ціни в середньому впали усього на 1,4% ", - говориться в повідомленні.
 
Услід за Іспанією, згідно зі статистикою, значне зниження цін на нерухоме майно сталося в Румунії (9,1%) і Словенії (8,8%). Водночас, з жовтня по грудень 2012 р. максимальне подорожчання житла було зафіксоване в Латвії (9,8%), Естонії (5,8%) і на Мальті (5,4%).
 
Індекс цін на житло - це показник зміни цін на будь-яке житлове майно (будинки, квартири), придбане сім'ями, включаючи як вторинну, так і первинну нерухомість. Збільшення цін на житло сигналізує про сприятливі тенденції в економіці країни в цілому.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект