НОВИНИ

11.04.2013 | Керрі завершив візит на Близький Схід
За матеріалами - Голосу Америки

Державний секретар США Джон Керрі завершив триденний візит до Ізраїлю та палестинських територій. Керрі сказав, що сподівається, що остаточно вдасться укласти близькосхідну мирну угоду. Він також заявив, що США категорично виступають проти виготовлення Іраном ядерної зброї.
 
Керрі завершив свій візит двогодинними переговорами з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу.
 
Як Керрі, так і Нетаньягу заявили про свою відданість справі відновлення близькосхідних мирних переговорів, які зайшли в безвихідь. Нетаньягу сказав главі американського зовнішньополітичного відомства, що він сповнений рішучості «вдатися до серйозних зусиль» щодо реалізації такої мети.
 
У розмові з корепсондентами у вівторок у Єрусалимі Нетаньягу заявив про своє бажання вирішити ізраїльсько-палестинський конфлікт «раз і назавжди».
 
Керрі у вівторок відправився до Лондона для участі в нараді міністрів закордонних справ Групи восьми, на якій обговорюватимуться як регіональні, так і міжнародні питання.

Відтак Державний секретар розпочне турне трьома країнами Азії, увага якого зосереджуватиметься на ситуації на Корейському півострові.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект