НОВИНИ

10.04.2013 | Україна має намір підписати договір про ЗВТ з Туреччиною вже 2013 року
Джерело - Korespondent

Україна і Туреччина планують до наступного року підписати угоду про зону вільної торгівлі, повідомляє міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Новини бізнесу - Економічні новини - ЗВТ - ЗВТ з Туреччиною - Україна має намір підписати договір про ЗВТ з Туреччиною вже 2013 року

Про це заявив голова міністерства Ігор Прасолов під час Турецько-Арабського форуму.

Міністр вважає, що підписання такої угоди буде сприяти диверсифікації структури торгівлі, активізації ділової активності, і допоможе запобігти виникненню будь-яких економічних або бюрократичних перешкод у відносинах між країнами.

"Ми - Україна, Турецька Республіка, арабські країни - потрібні одне одному. Давайте ближче знайомитися, співпрацювати і активніше реалізовувати взаємовигідні спільні проекти", - зазначив він.

За даними Мінекономіки, Туреччина є другим (після Росії) торговим партнером України в Чорноморському басейні.

За минулий рік оборот торгівлі товарами і послугами між Україною і Туреччиною зріс на 8,3%, склавши 6,150 млрд доларів, що на 469,5 млн більше, ніж у 2011 році. Станом на 1 січня 2013 року в економіку України залучено 189,4 млн доларів інвестицій з Туреччини, що склало 0,3% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в економіку країни.

Раніше про те, що Україна і Туреччина можуть підписати угоду про зону вільної торгівлі вже до кінця 2012 року, заявляв прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Ердоган.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект