НОВИНИ

10.04.2013 | Сьогодні КНДР може розпочати запуски своїх ракет
Джерело - УКРІНФОРМ

Сьогодні, 10 квітня, КНДР може розпочати запуски своїх ракет. Раніше Північна Корея саме до цієї дати закликала усіх іноземців в інтересах їх безпеки залишити Корейський півострів.
 
За даними розвідувальних супутників США, Північна Корея підготувала до запуску сім ракетних комплексів. Головну загрозу становлять дві ракети середньої дальності «Мусудан» — місцева модифікація радянської ракети Р-27, що колись стояла на озброєнні підводного флоту СРСР. Дальність її польоту - близько 3 тисяч кілометрів.
 
Окрім цього на узбережжі провінції Хамгсн - Пукто на північному сході КНДР розгорнуто підрозділи мобільних ракетних комплексів «Нодон», відомих у всьому світі як радянський «Скад». «Нодони» здатні уражати ціль на відстані тисячі кілометрів. Можливий також пуск старих північнокорейських ракет на базі «Скадів» із дальністю польоту близько 300 кілометрів.
 
Між тим, сьогоднішній номер центральної партійної газети КНДР «Нодон сінмун» не має явно агресивної направленості. Він відкривається матеріалами, присвяченими колишньому лідерові країни Ким Чен Іру. Газета, зокрема, також повідомляє про сільськогосподарські роботи на полях країни, впровадженні нових технологій у виробництві чавуну. У ряді матеріалів йдеться про Корейську народну армію, яка представляється як потужна сила, здатна протистояти «агресорам США і їх південнокорейським маріонеткам».

Джерело - http://www.ukrinform.ua/ukr/news/sogodni_kndr_moge_rozpochati_zapuski_svoiih_raket_1816219


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект